Dom Jakuszowa
Jakuszowa, dolnośląskie
- 899 000 zł
- 113,30 m²
- 7 934,69 zł/m²
Tomasz Peryt
Skontaktuj się
Dom Jakuszowa
Jakuszowa, dolnośląskie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Dom Jakuszowa
Zaktualizowane: 12 maja 2026
899 000 zł 113,30 m² 7 934,69 zł/m²
dom wolnostojący
4
28 300 m²
-
2015
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom wolnostojącyLiczba pokoi:
4Powierzchnia działki:
28 300 m²Miejsce postojowe:
-Rok budowy:
2015Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 899 000 zł (7 934,69 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępny: maj 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka domu 113,30 m² (81,70 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje, 1 łazienka; stan: do wykończenia
- Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2015
- materiał budowy: bloczki; pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
- okna: plastikowe
- Działka: 28 300 m²
- kształt: nieregularny; teren pochyły
- dojazd drogą utwardzoną
- Wyposażenie: dom umeblowany
- Kuchnia: z oknem
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, kanalizacja; ogrzewanie: kominek
- Źródło: biuro nieruchomości: Północ Legnica | biuro nieruchomości, zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: 44982/3877/ODS
Lokalizacja
- Adres: Jakuszowa, Paszowice, jaworski, dolnośląskie
Opis nieruchomości
NA SPRZEDAŻ dom wolnostojący w miejscowości Jakuszowa, pomiędzy Jaworem i Jelenia Góra w otoczeniu lasów z szybkim dojazdem do drogi ekspresowej S3. Nieruchomość została wybudowana w 2015 roku i wymaga wykończenia według uznania kupującego.
Dom położony jest na dużej działce 2,83 ha z prywatnym lasem, co daje możliwość prowadzenia działalności turystycznej, usługowej np.:
- agroturystyka
- stadnina koni
- gospodarstwo ekologiczne itp. (...)